Umów wizytę

Russian Lips

Russian Lips – modelowanie ust na płasko

Technik modelowania i powiększania ust jest wiele. Ostatnio bardzo popularne są usta na płasko, Russian Lips .

Modelowanie ust kwasem hialuronowym jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetycznej. Zabieg ten pozwala nie tylko powiększyć usta, ale także je nawilży, skoryguje asymetrię, a nawet delikatnie wygładzi zmarszczki w tej okolicy.

W ostatnim czasie największym trendem w zakresie modelowania ust stała się technika Russian Lips, nazywana inaczej metodą na płasko. Skupia się ona głównie na wymodelowaniu górnej wargi oraz wyeksponowaniu łuku Kupidyna. Pozwala na uniknięcie efektu tzw. kaczego dzióbka, czyli nadmiernie wystających warg. Dzięki niej jesteśmy w stanie uzyskać efekt naturalnych, symetrycznych i kształtnych ust.

Kto powinien zdecydować się na zabieg Russian Lips?

Zabieg powiększania ust metodą Russian Lips przeznaczony jest dla każdego, komu zależy na naturalnym powiększeniu ust i skorygowaniu ich kształtu, czyli zarówno dla osób młodych, które pragną skorygować kształt i wielkość ust, jak i starszych osób, którym zależy na odmłodzeniu ust. W tym drugim przypadku możliwe jest przywrócenie ustom objętości, ich ujędrnienie i wygładzenie. Russian Lips umożliwia podniesienie opadających kącików ust, wymodelowanie łuku Kupidyna, a także zredukowanie asymetrii warg.

 

Jak przebiega zabieg modelowanie ust techniką Russian Lips?

Przed zabiegiem powiększenia ust konieczna jest konsultacja w naszej klinice. Omawiane są wówczas oczekiwania klienta względem zabiegu, a także wykluczana jest obecność przeciwwskazań. Zabieg nie jest wykonywany u osób uczulonych na kwas hialuronowy, u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Inne przeciwwskazania to zaburzenia krzepnięcia krwi, a także infekcje i stany zapalne w okolicy ust.
Powiększanie ust kwasem hialuronowym to szybka procedura, która trwa kilkadziesiąt minut. Zabieg w Amonyx rozpoczynamy od znieczulenia okolic ust kremem. W kolejnym etapie usta są ostrzykiwane kwasem hialuronowym. Iniekcje wykonywane są w wybranych miejscach czerwieni wargowej, przy użyciu możliwie najmniejszej objętości preparatu.

Postępowanie przed – i pozabiegowe

Aby zabieg powiększania ust przebiegał bez komplikacji, a uzyskany efekt estetyczny był nienaganny – konieczne jest odpowiednie przygotowanie się do zabiegu, a także pielęgnacja ust po zabiegu. Zarówno przez ostrzykiwaniem ust kwasem hialuronowym, zaleca się, by unikać ekspozycji na słońce, nie korzystać z sauny, basenu. Niewskazane jest również palenie papierosów oraz spożywanie alkoholu. Osoby z tendencją do nawrotów opryszczki powinny na 5 dni przed zabiegiem i 5 dni po zabiegu zażywać przeciwwirusowy lek Heviran. Ponadto, przed zabiegiem warto zrezygnować z zażywania leków wpływających na krzepliwość krwi – taką decyzję najlepiej skonsultować z lekarzem.

Po zabiegu Russian Lips trzeba pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji pola zabiegowego. Co to oznacza? Należy dbać o zachowanie miejsc iniekcji w czystości, unikać makijaż oraz zrezygnować na pewien czas ze spożywania gorących napojów.

 

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu Russian Lips?

Bezpośrednio po zabiegu powiększenia ust kwasem hialuronowym pojawia się zaczerwienienie i obrzęk ust, który powinien ustąpić samoistnie w przeciągu kilku – kilkunastu godzin. Ostateczny efekt zabiegu można ocenić po około tygodniu, gdy kwas hialuronowy zwiąże odpowiednią ilość wody. W Amonyx odbywa się wtedy konsultacja, a lekarz medycyny estetycznej ocenia, czy wskazane jest dostrzyknięcie jeszcze niewielkiej ilości wypełniacza, czy może efekt zabiegu jest zadowalający. Efekty zabiegu Russian Lips są świetne, a jednocześnie bardzo naturalne. Usta nie tylko wyglądają na młodsze, zyskują również objętość, ich kontur jest pięknie zarysowany.

Efekty zabiegu Russian Lips utrzymują się przez około 8 – 10 miesięcy w zależności od tempa degradacji kwasu hialuronowego. Najistotniejsze czynniki przyspieszające degradację preparatu i przyczyniające się do skrócenia czasu utrzymywania się efektu to palenie papierosów oraz ekspozycja na słońce. Gdy efekty zabiegu stają się coraz mniej widoczne, wówczas można powtórzyć zabieg.

Logotyp
Skontaktuj się
z nami

ul. Struga 8b
95-100 Zgierz