Umów wizytę

Kwas hialuronowy

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w każdej tkance naszego organizmu również w skórze. Dzięki swoim właściwościom nawilżającym oraz wysokiej biokompatybilności idealnie nadaje się do wypełniania. W zależności od rodzaju preparatu kwas hialuronowy ma różne możliwości wiązania wody w skórze. Obecnie na rynku istnieje wiele firm zajmujących się jego wytwarzaniem. Warto więc zwrócić uwagę na jakość oraz trwałość preparatu podawanego podczas zabiegów.
W zależności od lokalizacji (usta, policzki itd.) oraz rodzaju problemu (utrata jędrności, elastyczności, owalu, itd.) stosujemy preparaty kwasu hialuronowego o określonej „gęstości”.

PRINCESS FILER

Pozbądź się zmarszczek! Oczaruj wszystkich swoim pięknem!
Princess Filler to wypełniacz do usuwania umiarkowanych zmarszczek , dodatkowo poprawia nawilżenie i odbudowuje struktury skóry. Twoje usta mogą zyskać nowy, pełny kształt. Skóra stanie się jędrna – bez zmarszczek i załamań.
Zyskaj piękna cerę na długie miesiące!

PRINCESS VOLUME

Wygładź głębokie zmarszczki ! Wyglądaj świeżo i naturalnie!
Princess Volume to niezwykle uniwersalny wypełniacz który redukuje głębokie bruzdy i przywraca objętość skórze. Możesz teraz podkreślić kości policzkowe, powiększyć usta, odmłodzić kontur twarzy i pozbyć się wszystkich niedoskonałości.
Określ idealny kształt dla swojej twarzy!
PRINCESS VOLUME PLUS
Nowy produkt wolumetryczny . ODBUDOWA i MODELOWANIE OWALU TWARZY. Doskonaly długotrwały efekt wolumetryczny do 9-12 miesięcy.

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!