Umów wizytę

Makijaż permanentny ust

Zmysłowe i perfekcyjne usta!

Marzysz o zmysłowych ustach, które będą przyciągać wzrok mężczyzn, a u kobiet będą budzić zazdrość? W swojej torebce masz jedną lub kilka pomadek i stale poprawiasz makijaż, starając się, by linia ust była równa a kolor idealny? Teraz możesz zapomnieć o konturówkach, pomadkach i ciągłym poprawianiu ust. Twoje usta mogą być perfekcyjne w każdej chwili! Wykonaj makijaż permanentny ust i ciesz się wolnością oraz pięknem.

Makijaż permanentnym ust Ombre Lips

Technika ombre wykorzystywana jest w makijażu permanentnym ust. Polega na wykonaniu cieniowanego makijażu permanentnego w wykorzystaniem kilku kolorów. Usta cieniuje się ciemniejszym kolorem przy konturze ust a jaśniejszym kolorem do wewnątrz ust. Zabieg z użyciem techniki ombre optycznie powiększa usta, jest więc idealny dla wąskich ust.

 

Makijaż permanentny ust w stylu nude

Dla każdej kobiety, dla której czerwone usta na co dzień to propozycja zbyt odważna idealne będą usta w stylu Nude. Do wykonania takich ust używa się specjalnej kolekcji barwników Nude, które dają efekt naturalnych, pudrowych ust w różnych odcieniach: od różu, fuksji poprzez beż i brąz. Po wygojeniu kontur i kształt ust jest podkreślony, ale makijaż jest niezwykle naturalny. Dla niewtajemniczonych pozostanie wręcz niewidoczny.

Aquarelle usta delikatne transparentne

Aquarelle lips to technika pigmentacji wykorzystująca specjalną kolekcję barwników akwarelowych do ust. Efekt makijażu jest niezwykle świeży. Kolor jest pół transparentny, a usta mimo iż pokryte barwnikiem wyglądają naturalnie. Po użyciu błyszczyku wyglądają zjawiskowo!

Cena: 
890 PLN

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!