Umów wizytę

Szkolenia

ANNA MATŁOK WACŁAWSKA

Dyplomowany Instruktor Kosmetologii Estetycznej mgr kosmetologii Anna Matłok Wacławska – Vicemistrzynię Polski Kosmetyczek i Kosmetologów z 20 letnim doświadczeniem. Specializuje się w kosmetologii medycznej oraz laserowej.

„Ukończyłam wydział Farmacji, Specjalność Kosmetologia Na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie otrzymałam tytuł magistra kosmetologii. Na studiach zdobyłam szeroką wiedzę na temat zabiegów anti aging oraz zabiegów laserowych Hi Tech.

Swoje umiejętności pogłębiałam w czasie praktyk odbytych w gabinetach kosmetycznych w Łodzi i Toronto. Specjalizuję się w metodach wielokierunkowego odmładzania skóry.

Firma wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej   .

Jestem kosmetologiem, który wykorzystuje na co dzień nowe technologie i nowinki, ale najbardziej doceniam holistyczne podejście do zdrowia i urody. Promuję zdrowy styl życia , ponieważ piękno rodzi się w środku nas. Mam to szczęście , ze nie traktuję pracy jak ”pracy’,’ ale jako pasję. Wypracowałam własna filozofię piękna, którą chce się dzielić.”

SZKOLENIA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy z kosmetologii medycznej i kursy kosmetologii laserowej.
Kursy prowadzone są przez certifikowanego instruktora Anne Matłok Wacławska– Vicemistrzynię Polski Kosmetyczek i Kosmetologów z 20 letnim  doświadczeniem.
Firma wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym, z rozbudowaną częścią praktyczną. Podczas warsztatów praktycznych kursant pod okiem instruktora poznaje technikę zabiegów wykonując je na kilku modelkach. Dzięki temu uczestnik jest w stanie wielokrotnie powtórzyć i opanować w pełni każdy element szkolenia. Wiemy, że „trening czyni mistrza” dlatego skupiamy na praktyce – która stanowi ponad 80% czasu szkolenia.

Szkolenie umiejętności praktycznych uzupełniamy przeglądem wiedzy teoretycznej koniecznej do przeprowadzania zabiegów medycyny i kosmetologii estetycznej. Poznasz wskazania i przeciwwskazania do zabiegów, nauczymy Cię przeprowadzania profesjonalnego badania podmiotowego ( tzw. wywiadu).
Na naszych szkoleniach dowiesz się również o aktualnych rozporządzeniach prawnych w dziedzinie medycyny estetycznej. Nauczysz się jak za pomocą profesjonalnej dokumentacji chronić się przed nieuzasadnionymi roszczeniami prawnymi.

Podczas warsztatów pracujemy tylko na profesjonalnych preparatach. Skontaktujemy Cię z baza sprawdzonych dostawców.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasze szkolenia z medycyny estetycznej prowadzone są w oparciu o najnowsze światowe wytyczne oraz z wykorzystaniem naszej wiedzy i doświadczenia. Gwarantujemy Państwu, że po ukończeniu warsztatów będziecie mogli świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Ważna informacja:
Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Centrum Szkoleniowego Kosmetologia Medyczna i Laserowa AMONYX i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.