Umów wizytę

Zmarszczki

Zmarszczki pojawiają się niezależnie od wieku i płci. Ich rodzaj, umiejscowienie i głębokość są zależne również od rodzaju cery (sucha, tłusta), jej grubości (mięsista, pergaminowa) oraz ekspresyjności i mimiki. Zmarszczki pojawiają się w wyniku utraty elastyczności i możliwości podtrzymujących stelażu kolagenowego. Wieloletnia praca mięśni twarzy powoduje powstanie początkowo drobnych i następnie coraz głębszych i bardziej widocznych zmarszczek. Brak ingerencji doprowadza do ich utrwalenia w takim stopniu, że zachodzi konieczność wykonania różnych zabiegów wzmacniających się nawzajem (toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, biostymulatory).
Wybór metody i substancji zależy od charakteru zmarszczek. Należy pamiętać, że zazwyczaj toksyna botulinowa najlepiej sprawdza się u osób młodych i w średnim wieku, często stosuje się metody łączone w zabiegach na zmarszczki.

Jeśli nie czujesz się pewnie we własnym ciele...

Jeśli zauważasz na swojej skórze pierwsze zmiany i chcesz coś z nimi zrobić, umów się do Amonyx! Na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu!

Te zabiegi w tym pomogą:
Mezoterapia
Wypełniacz Azzalure
Wypełnianie kwasem hialuronowym
Fotoodmładzanie
Peelingi medyczne

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!