Umów wizytę

Fotoodmładzanie

Poprawa kolorytu, napięcia i struktury skóry

Wykwalifikowani specjaliści, najwyższa jakość usług i najnowsze technologie – to oddajemy w Twoje ręce!
Dzięki naszemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu i dążeniu do najwyższych standardów obsługi klienta przedstawiamy Ci usługę, za pomocą której chcemy zaspokoić Twoje potrzeby.

Jeśli posiadasz:
• pierwsze oznaki fotostarzenia skóry z płytkimi zmarszczkami
• zaburzenia kolorytu – rumień skóry, przebarwienia
ten zabieg jest stworzony dla Ciebie!

Czym jest fotoodmładzanie ?

Fotoodmładzania (ang. photorejuvenation) to zabieg dla osób, których skóra wykazuje oznaki starzenia się np.: rozszerzone pory, zmiany naczyniowe na twarzy, przebarwienia. Zabieg redukuje plamy barwnikowe, piegi, jest skuteczny w przypadku osób cierpiących na trądzik różowaty. Światło stosowane podczas zabiegu reaktywuje tkanki skóry, skraca i przebudowuje włókna kolagenowe, stymuluje aktywność komórkową. Dzięki temu zmarszczki ulegają wygładzeniu, wyraźnie zmniejszają się rozszerzone pory. Po fotoodmładzaniu skóra staje się gładka i naprężona. Zabiegi fotoodmładzania mogą być stosowane w każdym wieku, również u osób młodych z pierwszymi oznakami posłonecznego starzenia się skóry. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga przygotowań już tego samego dnia można wrócić do codziennej aktywności.

Jak działa zabieg?

Podczas zabiegu naświetla się skórę twarzy intensywnym pulsującym światłem (ang. Intense Pulse Light). Światło o niskiej gęstości energii rozgrzewa skórę. To powoduje, że skracają się i przebudowują włókna kolagenowe, skóra zostaje pobudzana do produkcji nowych włókien. W przypadku zmian naczyniowych, przebarwień, plam starczych stosuje się specjalne aplikatory zabiegowe do terapii tych schorzeń. Reakcją po naświetlaniu plam i przebarwień jest ich brązowienie. Plamy stają się ciemniejsze, a następnie, po 10-12 dniach ulegają złuszczeniu. Zmiany naczyniowe po zabiegu stają się bardziej wypukłe i zaczerwienione, następnie rozjaśniają się, aż do całkowitego zblednięcia.

Fotoodmładzanie: etapy zabiegu

Zabieg fotoodmładzania zawsze poprzedza konsultacja ze specjalistą, który ocenia, czy zmiany można usunąć, wyjaśnia istotę zabiegu oraz jego korzyści i możliwości. Zabieg trwa od 5 minut (usunięcie małego przebarwienia) do godziny (fotoodmładzanie całej twarzy). Przed zabiegiem skórę smaruje się żelem do USG, następnie naświetla. Podczas zabiegu można odczuwać pieczenie. Po zabiegu na twarz nakłada się krem ochronny. Kilka dni po fotoodmładzaniu nie wolno się opalać w solarium, należy unikać sauny i wysiłku fizycznego. Bardzo ważne jest aby zarówno przed zabiegiem, jak i po, stosować kremy z wysokim filtrem. Zabieg fotoodmładzania można również stosować na skórę dłoni i dekolt.

Twoje zadowolenie to nasza satysfakcja!

Kluczowym elementem potwierdzającym skuteczność zabiegu jest precyzja jego wykonania. Nasi kosmetolodzy poświęcą Ci czas, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Jaki jest czas trwania zabiegu ?
Zabieg Fotoodmładzanie trwa ok. 30 min.

Jakich efektów laserowego fotoodmładzania można się spodziewać?
Laser IPL wnikając głęboko do skóry właściwej powoduje:
• podgrzanie kolagenu
• eliminację nierówności kolorytu skóry
• obkurczenie porów
Efekt to napięta, rozjaśniona skóra, o zdrowym blasku.

Ile zabiegów należy wykonać?
Ilość zabiegów jest uzależniona od stopnia zaawansowania problemu. Zazwyczaj wykonujemy serię 3 – 5 zabiegów w odstępach miesięcznych. Zabieg jest nieinwazyjny, niebolesny, nie powoduje niedyspozycji estetycznej.
Zabiegi wykonywane są przez mgr kosmetolog Vice mistrzynię Polski Kosmetyczek i Kosmetologów Annę Matłok Wacławską

Koszt zabiegu:
Twarz – 390 zł
Twarz, szyja, dekolt – 495 zł

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!