Umów wizytę

Makijaż permanentny brwi OMBRE

Dziś kobiety odchodzą od cieniutkich brwi i chcą wyglądać naturalnie. Wszystkie techniki wykonywania makijażu permanentnego brwi dążą więc do jednego: imitacji naturalnego łuku brwiowego. Staramy się tworzyć makijaże, które podkreślają brwi, lecz nie wyglądają sztucznie. Korzystają z efektów i trików które dają brwiom przestrzenny wygląd 3D. Połączenie wielu kolorów, gry światła i cienia, metoda ombre, ma osiągnąć jeden cel: perfekcyjny rysunek brwi.

Makijaż permanentny brwi ombre to brew jaśniejsza u nasady, a bardziej nasycona przy końcówce.
Efekt OMBRE to jedna z najnowszych technik pigmentacji brwi, która cieszy się wielkim zainteresowaniem klientek. Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelne i delikatnie podkreśla brwi. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by do złudzenia przypominały naturalne brwi. Brew wykonana tą techniką jest jaśniejsza u nasady a bardziej nasycona przy końcówce.
Modny i niezwykle naturalny efekt.

Makijaż permanentny brwi ombre – zalety

Subtelne i naturalne odcienie brwi. Metoda ombre daje efekt delikatnej mgiełki koloru z jaśniejszą nasadą brwi i łagodnie rozproszonym pigmentem na łuku brwiowym
Idealny gradient koloru rozłożony jest od najjaśniejszego u nasady do najciemniejszego na końcach brwi
Mocniejsze podkreślenie dolnej linii łuku brwiowego z równoczesnym roztarciem koloru w górnej linii
Najnowszy trend, który pokochały klientki – olśniewający efekt końcowy!

Brwi ombre – jak wygląda zabieg?

Zabieg makijażu permanentnego brwi ombre metodą zaczyna się od rysunku wstępnego. Linergistka na początku wyznacza nowy kształt brwi kredką kosmetyczną. Po zaakceptowaniu rysunku oraz koloru barwników przez Klientkę zaczyna się pigmentacja brwi. W zależności od typu urody linergistka dobiera odpowiednie barwniki i metodę cieniowania. Następnie wprowadza pigment odpowiednią techniką do skóry za pomocą jednorazowych igieł. Skóra podczas zabiegu znieczulana jest specjalnym preparatem na bazie lidokainy. Zaraz po zabiegu brwi są ciemniejsze niż zamierzony efekt. Jednak po około 7 dniach, po wyłuszczeniu się naskórka bledną o około 40-50%. Dlatego też konieczna jest druga wizyta (tzw. korekta1), która służy wzmocnieniu efektu i uzupełnieniu makijażu po wyłuszczeniu się naskórka. Po zabiegu makijażu permanentnego brwi należy szczególnie dbać o higienę i nawilżenie skóry.

 

Jak długo utrzymują się brwi permanentne ombre?

Makijaż permanentny brwi ombre utrzymuje się od kilku miesięcy do około 2 lat. Aby efekt był zadowalający należy go średnio raz do roku uzupełniać, ponieważ barwnik wyłuszcza się wraz z naskórkiem i z czasem makijaż blednie i wybarwia się.

Cena:
890 PLN

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!