Umów wizytę

Modelowanie ust topowe techniki Russian Lips, Baby Doll Lips, Natural Lips

Pełne i nawilżone usta, to marzenie wielu kobiet. Czerwone usta o symetrycznym kształcie uważane są za symbol kobiecości i namiętności. Rozwój medycyny estetycznej sprawił, że możemy spełnić Wasze marzenia. Dzięki nieinwazyjnemu zabiegowi, powiększenie ust jest w zasięgu ręki każdej z Was. Co dokładnie daje zabieg powiększania ust? Korekta ust nie tylko wpłynie na Twój wygląd, ale i sprawi, że zyskasz pewność siebie.

Do zabiegu modelowania i powiększania ust wykorzystuje się specjalne preparaty, które nadają efekt powiększenia ust i je nawilżają. Cena zabiegu kształtuje się w zależności od zastosowanego preparatu i ilość użytych ampułek. W naszej klinice w tym celu wykorzystujemy produkty uznanych firm.

Korzyści z zabiegu

Zabieg ma na celu poprawę zbyt małych i wąskich ust czy zniwelowania dysproporcji pomiędzy górną, a dolna wargą; rozwiązuje również problemy nabyte w czasie dorosłego życia: zmarszczka palacza czy opadające kąciki ust. Za sprawą preparatów i doświadczenia można osiągnąć idealny kształt i wielkość ust, poprawić ich kontur, nawilżyć je, pokreślić czerwień wargową, zniwelować pojawiające się wokół nich zmarszczki (tzw. „zmarszczki palacza”).

Jak przebiega zabieg?

Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, ale ostateczny kształt usta nabierają po kilku dniach od momentu podania preparatu.

Efekty zabiegu powiększania ust:
• Większe, symetryczne usta
• Intensywna czerwień warg
• Wyraźny kontur ust
• Nawilżone usta
• Redukcja opadających kącików ust
• Redukcja zmarszczek wokół ust (tzw. „zmarszczek palacza”)

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym — dla kogo?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg, który może być przeprowadzony u osób w każdym wieku. Niezależnie czy korekta ust wykonywana jest z powodu ich małego rozmiaru, braku symetrii czy niesatysfakcjonującego kształtu, efekt będzie satysfakcjonujący. Dlaczego do tego zabiegu jako wypełniacza ust wybiera się preparat z kwasem hialuronowym? Ponieważ jest naturalny i nie ma skutków ubocznych. Ładnie się wchłania, powiększając usta naturalnie, bez przerysowanego efektu. Możliwe jest przeprowadzenie zabiegu, w wyniku którego zostanie przeprowadzone konturowanie ust kwasem hialuronowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu usta staną się bardziej wyraziste i zyskają naturalny, lecz zarazem intensywny kolor. Czasem delikatnej poprawy wymaga tylko część ust — wówczas możemy wykonać powiększenie górnej wagi, co optycznie powiększy usta i staną się bardziej symetryczne.

Delikatne powiększenie ust stosowane jest nie tylko w przypadku modelowania wąskich czy niesymetrycznych ust. Zabieg ten jest stosowany także w przypadku pojawienia się zmarszczek palacza. Niewielkie zmarszczki, które otaczają usta, sprawiają, że stają się one mniejsze i tracą swój pierwotny kształt. Powiększenie ust kwasem pozwala na zniwelowanie nieestetycznych zmarszczek i przywrócenie twarzy młodego i pełnego energii wyglądu.

Preparaty do powiększenia ust nie tylko nadają pełny kształt. Usta po kwasie hialuronowym są bardziej nawilżone i odżywione. Delikatna skóra, która występuje w tym miejscu, jest w lepszej kondycji i jędrniejsza, a przez to wygląda młodziej!

 

Czy modelowanie ust kwasem hialuronowym jest bolesne?

Okolice ust są bardzo wrażliwym miejscem na naszej twarzy. W celu zmniejszenia dyskomfortu podczas zabiegu i zniwelowania bólu stosuje się krem znieczulający. Krem ten jest nakładany na skórę około 30-40 minut przed planowanym ostrzykiwaniem ust kwasem hialuronowym.

 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym — efekty

Wypełniacze ust na bazie kwasów hialuronowych sprawiają, że usta są pełniejsze i jędrniejsze już w kilka chwil po zabiegu. Ostateczny efekt — prawidłowy kształt, kontur i gładkość widoczne są po maksymalnie kilku dniach od przeprowadzonego zabiegu powiększania ust. Powiększone usta przed i po zabiegu są nie tylko większe, ale i zyskują intensywny kolor i młodzieńcze nawilżenie. Efekt powiększenia ust kwasem hialuronowym utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.
Pacjentki często pytają, czy wypełnianie ust sprawdzi się w ich przypadku, czy usta nie staną się za duże i nie zaburzą proporcji twarzy. Dzięki modelowaniu ust kwasem hialuronowym można uzyskać bardzo różne efekty. Zarówno preparat, jego ilość, jak i miejsce podania są ustalane indywidualnie. Delikatne powiększenie ust nie jest problemem. Decydując się na zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym, nie musisz obawiać się nienaturalnego efektu.

 

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym — zabieg

Zazwyczaj, aby uzyskać naturalny efekt, do powiększania ust stosuje się około 1 ml preparatu. Taka ilość pozwala na przeprowadzenie subtelnej korekty kształtu i konturów. Powiększanie ust 1ml efektem swoim usatysfakcjonuje klijentki, które oczekują jedynie delikatnego wygładzenia i wymodelowania kształtu.
Powiększanie ust kwasem hialuronowym — zalecenia po zabiegu
Żeby mieć pewność całkowitego powodzenia zabiegu, po ostrzykiwaniu ust należy przestrzegać kilku zasad. Bezpośrednio po iniekcji lepiej unikać nadmiernej ekspresji i dynamicznej mimiki twarzy. Nie należy dotykać, a szczególnie masować okolic ust. Przez kolejne trzy dni, zaleca się unikania ekspozycji na promienie słoneczne (również solarium) i ciepło (sauna).
Efekty każdego zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym, który przeprowadzamy w naszej klinice, dopasowujemy do oczekiwań Pacjentki. Naszym celem jest Wasze szczęście i poprawa Waszego samopoczucia. Decydując się na zabieg zdobywasz nie tylko ładnie powiększone usta, ale i pewność siebie.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!