Umów wizytę

Medycyna estetyczna

Chcesz czuć się świetnie we własnym ciele? Zauważasz mankamenty lub pierwsze oznaki starzenia, które obniżają Twoją pewność siebie? W Amonyx mamy na to rozwiązanie! Wykonujemy profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia oraz zaawansowane preparaty, aby pomagać naszym klientom odzyskać radość z własnego wyglądu.

Bogata oferta zabiegów

Zajmujemy się powiększaniem ust, wypełnianiem zmarszczek preparatem Azzalure oraz kwasem hialuronowym. Polecamy naszym klientom również kurację z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oraz nici PDO, które są innowacją w modelowaniu twarzy. Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę o nowe zabiegi, by zapewnić najlepsze możliwe efekty. Jednym z najczęściej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej jest mezoterapia. Dopasujemy preparaty do indywidualnych potrzeb Twojej skóry i zapewnimy jej pełne odżywienie i głębokie nawilżenie, by odzyskała swój blask i naturalny koloryt. W Amonyx dopasujemy zabiegi medycyny estetycznej do Twoich oczekiwań. Umów się na wizytę i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Gwarantujemy miłą atmosferę i profesjonalną obsługę. Każdy zabieg jest poprzedzony konsultacją i wywiadem z klientem. Ustalamy plan działania i postępujemy zgodnie z założeniami, by osiągnąć jak najlepsze efekty.

 

Zabiegi wykonywane są przez mgr kosmetolog Vice mistrzynię Polski Kosmetyczek i Kosmetologów Annę Matłok Wacławską.

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!

Logotyp
Skontaktuj się
z nami

ul. Struga 8b
95-100 Zgierz