Umów wizytę

O nas

Poznaj Amonyx!

W naszym specjalistycznym gabinecie oferujemy zabiegi, obejmujące takie dziedziny jak: kosmetyka, laseroterapia, modelowanie sylwetki, medycyna estetyczna oraz makijaż permanentny.

W trosce o naszych Klientów

Świadczymy usługi: depilacji laserowej Light Speed 100% skuteczność. Wykonujemy również innowacyjne zabiegi w technologii HIFU. Laserowe usuwanie naczynek, przebarwień, lifting bez skalpela, peelingi medyczne MEDIDERMA, zabiegi na twarz Dr Irena Eris, mikrodermabrazja korundowa, kawitacja, modelowanie sylwetki Body Health, mezoterapię igłowa oraz mikroigłowa renomowanej firmy DERMAHEAL. Wykorzystujemy laser frakcyjny C02 oraz nowe zaawansowane technicznie aparaty zabiegowe, by naszym Klientom zapewnić profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej.

Dlaczego kosmetologia estetyczna?

Za sprawą kosmetologii estetycznej możemy poczuć się, niezależnie od wieku młodo i pięknie.
Zabiegi kosmetologii estetycznej zapobiegają starzeniu się skóry lub leczą zmiany już powstałe.
Zabiegi te nie są już zarezerwowane dla bogatych i sławnych, są teraz dostępne dla wszystkich.
Naszym celem jest zadowolenie Klienta i jego sukces. Dbamy, aby oferowane przez nas usługi były najwyższej jakości i spełniały wysokie wymagania klientów. Amonyx to miejsce, gdzie każdy Klient jest traktowany indywidualnie. Oferujemy atrakcyjne ceny za wysoką jakość usług.

Kto wykonuje zabiegi w Amonyx?

Zabiegi wykonywane są przez mgr kosmetolog Annę Matłok Wacławską – Vicemistrzynię Polski Kosmetyczek i Kosmetologów i założycielkę gabinetu Amonyx.

„Ukończyłam wydział Farmacji, Specjalność Kosmetologia Na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie otrzymałam tytuł magistra kosmetologii. Na studiach zdobyłam szeroką wiedzę na temat zabiegów anti aging oraz zabiegów laserowych Hi Tech.

Swoje umiejętności pogłębiałam w czasie praktyk studenckich odbytych w gabinetach kosmetycznych w Łodzi i Toronto. Specjalizuję się w metodach wielokierunkowego odmładzania skóry.


Jestem kosmetologiem, który wykorzystuje na co dzień nowe technologie i nowinki, ale najbardziej doceniam holistyczne podejście do zdrowia i urody. Promuję zdrowy styl życia , ponieważ piękno rodzi się w środku nas. Mam to szczęście , ze nie traktuję pracy jak ”pracy’,’ ale jako pasję. Wypracowałam własna filozofię piękna, którą chce się dzielić z moimi Klientami.”