Umów wizytę

Laseroterapia

Pierwsze oznaki starzenia mogą pojawić się w młodym wieku. Już po 30. skóra zaczyna tracić jędrność i elastyczność. Wiele osób, czując się młodo duchem, martwi się swoim nowym wizerunkiem i pragnie go zmienić. Dla naszych klientów duże znaczenie ma również to, jak wygląda ich ciało. Pragną, jak najdłużej być w formie i świetnie wyglądać. Gdy oczekiwania zaczynają się delikatnie rozmijać z rzeczywistością, z pomocą przychodzi profesjonalna laseroterapia.

Odkryj moc laserów

W Amonyx pomagamy naszym klientom odzyskać pożądany wygląd i znów poczuć się dobrze w swoim ciele. Wykorzystujemy nowoczesne technologie – lasery, aby zapewnić świetne efekty wykonywanych zabiegów. Przeprowadzamy lifting HIFU na twarz i na ciało, radiofrekwencję mikroigłową oraz profesjonalne fotoodmładzanie przy zaburzeniach kolorytu i pogorszeniu kondycji skóry. Korzystamy również z lasera frakcyjnego CO2, który fantastycznie regeneruje skórę i skutecznie hamuje pierwsze procesy starzenia. Lasery mają wszechstronne zastosowanie. W Amonyx wykonujemy nimi również depilację, która wyróżnia się wysoką skutecznością, usuwamy naczynka i przebarwienia oraz tatuaże i makijaże permanentne. Peeling węglowy z wykorzystaniem lasera pozostawia cerę doskonale oczyszczoną i gładką, spłyca również drobne zmarszczki i usuwa przebarwienia.

Chcesz odzyskać pewność siebie i cieszyć się zadbaną cerą i młodym wyglądem?

Umów się na wizytę w Amonyx – opracujemy plan działania dopasowany do Twojego wieku oraz kondycji skóry. Zapewniamy przyjemną atmosferę i profesjonalną opiekę.

Zabiegi wykonywane są przez mgr kosmetolog Vice mistrzynię Polski Kosmetyczek i Kosmetologów Annę Matłok Wacławską

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!