Umów wizytę

Stymulatory Tkankowe

Stymulatory tkankowe to wykorzystywane z powodzeniem w kosmetologii antiaging preparaty, które służą do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Biostymulatory tkankowe wykorzystywane do zabiegów to: kwas L-polimlekowy, hydroksyapatyt wapnia.


JALUPRO® – Aminokwasowa
Stymulatory tkankowe to najnowocześniejsze rozwiązanie w kosmetologii i medycynie estetycznej. Ich działanie polega na odbudowie struktury skóry, poprzez stymulację wytwarzania kolagenu i elastyny.


JALUPRO® to linia preparatów będących odkryciem włoskiej firmy Professional Dietetics, wyróżniamy wśród nich: Jalupro® Clasic, Jalupro® HMW. Wieloletnie badania naukowe udowodniły, że aminokwasy tj: glicyna, l-prolina, l-lizyna i l-leucyna w połączeniu z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces bio-rewitalizacji. Dzięki wytężonej pracy we włoskich laboratoriach powstała opatentowana formuła składająca się z wysokiego stężenia kwasu hialuronowego oraz kompleksu aminokwasów.

DLA KOGO ZABIEG JALUPRO I NA JAKIE OKOLICE?

Dzięki możliwości podawania Jalupro® za pomocą kaniuli oraz z wykorzystaniem techniki mezoterapii, zabieg ten ma szerokie spektrum zastosowań, a jego wykonywanie zapewnia wyjątkowy komfort dla klienta. Dzięki Jalupro® w Amonyx likwidujemy:
• umiarkowane i głębokie zmarszczki twarzy, szyi, dekoltu,
• utratę jędrności i objętości policzków, a także grzbietów dłoni, skóry nad kolanami i okolicy ramion.

Dodatkowo zabieg stosowany jest u osób, których skóra jest: sucha, zmęczona i pozbawiona blasku. Zabieg jest przeznaczony dla wszystkich klientów, którzy szukają naturalnego efektu, a jednocześnie chcą zadbać o swój młody wygląd.

 

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Jalupro® – stymulator tkankowy podaje się – w zależności od zastosowanego preparatu podskórnie lub w głębokie warstwy skóry w celu uzyskania efektu wypełnienia, zniwelowania zmarszczek oraz nawilżenia. Aby zapewnić komfort pacjentowi, przed zabiegiem stosowany jest krem znieczulający.

JAK PRZEBIEGA TERAPIA?

Nie wystarczy jeden zabieg, by można było osiągnąć oczekiwane rezultaty. Potrzebna jest seria – terapia. Terapia preparatami Jalupro® ustalana jest w Amonyx indywidualnie w zależności od wskazań. Optymalne efekty uzyskuje się po wykonaniu 3-4 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni.

 

PRZECIWWSKAZANIA ORAZ DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

Zabieg nie jest rekomendowany u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, a także u osób z chorobami o podłożu autoimmunologicznym, chorobami nowotworowymi, za skłonnościami do powstawania blizn przerostowych oraz stanami zapalnymi skóry (opryszczka, trądzik).
Działania niepożądane wynikają z techniki iniekcji. Wśród możliwych objawów niepożądanych pojawiają się czasami małe siniaki, zaczerwienienia, obrzęki, tkliwość w miejscu podania, Wszystkie objawy niepokojące powinny być skonsultowane z lekarzem wykonującym zabieg.

 

ZALECENIA POZABIEGOWE

Po zabiegu zaleca się powstrzymanie od nakładania makijażu. W ciągu kilku następnych godzin sugeruje się unikanie sauny, ekspozycji skóry na działanie światła słonecznego. W przypadku pojawienia się w miejscu iniekcji siniaka, można zastosować preparaty przyspieszające jego wchłanianie.
Revitrane Skin Booster HA20
Preparat do mezoterapii skóry twarzy i ciała na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Długotrwały efekt liftingu i nawilżenia skóry.

Wskazania:
Preparat do głębokiej rewitalizacji, nawilżenia. Ustabilizowany kwas hialuronowy zapewnia długotrwały efekt nawilżenia, odświeżenia i ujędrnienia. Już po pierwszym zabiegu skóra odzyskuje blask i sprężystość.

Przeznaczenie:
głębokie nawilżenie, rewitalizacja oraz korekcja drobnych zmarszczek: twarzy, szyi, dekoltu, dłoni