Umów wizytę

Twój problem

Twój problem
jesteśmy tu, by Ci pomóc

Amonyx to profesjonalna przestrzeń, w której wspieramy naszych klientów w walce z niedoskonałościami sylwetki oraz pomagamy przy problemach estetycznych takich jak: cienie pod oczami, rumień, utrata jędrności skóry, nadmierne owłosienie, czy rozszerzone pory. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Sięgamy również po profesjonalne preparaty, które pozwalają zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować problemy zgłaszane przez naszych klientów. Zależy nam, aby wiedza, którą posiadamy w dziedzinie kosmetologii zmieniała Twoje życie – zwiększyła Twoją pewność siebie i przyniosła Ci szczęście.

Zabiegi na twarz i na ciało

Zajmujemy się zarówno cerą, jak i ciałem. Dopasowujemy zabiegi, które pomagają w usuwaniu rozstępów, niwelowaniu cellulitu i blizn oraz zatrzymują wypadanie włosów. Dzięki odpowiednim preparatom jesteśmy w stanie realnie pomóc klientom, którzy przychodzą do nas z różnymi problemami. Często już pierwsza seria dobrze dobranych zabiegów pozwala osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty.

Jeśli nie czujesz się pewnie we własnym ciele...

Jeśli nie czujesz się pewnie we własnym ciele, cierpisz z powodu problemów z cerą lub mankamentów sylwetki, zobacz, jak możemy Ci pomóc. Oferta zabiegów w Amonyx jest bogata, więc na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu!

Zabiegi wykonywane są przez mgr kosmetolog Vice mistrzynię Polski Kosmetyczek i Kosmetologów Annę Matłok Wacławską.

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!