Umów wizytę

Zabiegi

Zadbana, promienna cera, zdrowe, jędrne ciało i młodzieńczy wygląd to dzisiaj marzenie wielu osób. Obserwujemy dynamiczny rozwój kosmetologii. Nowe technologie mają pomóc nam zbliżyć się od ideału i poczuć świetnie we własnej skórze. W Amonyx wspieramy naszych klientów, dbając o ich dobre samopoczucie.

Bogata oferta

Amonyx to miejsce, w którym pomożemy Ci zadbać o cerę i ciało. Dopasujemy odpowiednie zabiegi, dzięki którym odzyskasz pewność siebie. Zajmujemy się: kosmetyką, laseroterapią, modelowaniem sylwetki Hi Tech, medycyną estetyczną oraz makijażem permanentnym. Zgłoś się do nas, jeśli chcesz zmienić kształt brwi, wykonać makijaż codzienny, okolicznościowy lub permanentny. W Amonyx zadbamy również o wygląd Twojej cery – wykonany profesjonalne oczyszczanie oraz odżywimy i zregenerujemy ją w czasie mezoterapii. Jeśli chcesz poprawić estetykę Twojej sylwetki, polecamy HIFU, endermologią oraz Lipo Laser. Możesz umówić się również na depilację laserową i zabiegi kosmetyczne Dr Irena Eris.

Profesjonalna pomoc

Pomagamy naszym klientom, gdy borykają się z takimi problemami jak: przebarwienia, rumień, cienie pod oczami, rozszerzone pory, zmarszczki i utrata jędrności oraz cellulit, rozstępy, nadmiar tkanki tłuszczowej, czy nadmierne wypadanie włosów. Korzystamy z nowoczesnych technologii, zaawansowanych urządzeń i sprawdzonych, profesjonalnych preparatów, by zapewnić Ci zabiegi, które jeszcze do niedawna były zarezerwowane wyłącznie dla gwiazd. Dzisiaj każdy może zadbać o swój wygląd, zatrzymać upływ czasu i czuć się świetnie, patrząc w lustro.

Zabiegi wykonywane są przez mgr kosmetolog Vice mistrzynię Polski Kosmetyczek i Kosmetologów Annę Matłok Wacławską.

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!