Umów wizytę

Usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień

Wykwalifikowani specjaliści, najwyższa jakość usług i najnowsze technologie – to oddajemy w Twoje ręce!

Dzięki naszemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu i dążeniu do najwyższych standardów obsługi klienta przedstawiamy Ci usługę, za pomocą której chcemy zaspokoić Twoje potrzeby.

Jeśli posiadasz:
• przebarwienia posłoneczne na twarzy lub ciele
ten zabieg jest stworzony dla Ciebie!

Czym są przebarwienia?

Przebarwienia to zaburzenia barwnikowe powstające na skutek nadmiernej produkcji melaniny w skórze lub nierównomierne jej rozłożenie. Objawiają się w postaci plamek lub plam, ciemniejszych od otaczającej je skóry. Zmiany te ulegają nasileniu po ekspozycji na promienie słoneczne. Zmiany hormonalne zachodzące w czasie ciąży lub zażywania doustnych środków antykoncepcyjnych mogą powodować powstawanie tzw ostudy. Istotnym czynnikiem przyczyniającym się do powstawania przebarwień jest intensywne i długotrwałe opalanie. Niektóre leki i substancje roślinne mogą również powodować powstawanie ciemnych plam na skórze. Piegi z kolei, pojawiają się zwykle już w dzieciństwie, a pod wpływem słońca ulegają ciemnieniu. Aby zapobiec powstawaniu przebarwień wskazane jest stosowanie zewnętrznych środków chroniących przed światłem słonecznym.

Co to jest laserowe usuwanie przebarwień?

Działania lasera IPL polega na likwidowaniu przebarwień, plam po słonecznych i starczych.

 

W jaki sposób działa laser IPL?

Podczas zabiegu światło lasera jest wybiórczo pochłaniane przez nagromadzoną miejscami melaninę, podgrzewa komórki zawierające barwnik powodując ich zniszczenie. Po zabiegu zmiana barwnikowa ulega ściemnieniu, a następnie stopniowo złuszcza się i zanika.

Zalety lasera IPL:
• bezpieczeństwo, szybkość, skuteczność.
• krótkotrwały czas rekonwalescencji
• brak ryzyka i inwazyjności
• dokładność i kontrola zabiegów
• doskonałe efekty
• komfort i wygoda pacjenta

Kluczowym elementem potwierdzającym skuteczność zabiegu jest precyzja jego wykonania. Nasi kosmetolodzy poświęcą Ci czas, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Twoje zadowolenie to nasza satysfakcja !

Jakich efektów można się spodziewać po laserowym usuwaniu przebarwień?

Efekt to rozświetlona, rozjaśniona, i jednolita powierzchnia skóry bez przebarwień i niedoskonałości. Zabieg poprawia ogólną kondycję skóry.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?
Dla osób które mają problem z przebarwieniami, plamami po słonecznymi i starczymi.

Jak długo utrzymują się efekty?
Efekty są całkowicie trwałe. Należy jednak pamiętać że laser nie eliminuje tendencji do powstawania przebarwień, a jedynie działa na istniejące. Zawsze należy stosować wysokie filtry UV jako ochrona przed powstawaniem nowych przebarwień.

Czy mogą wystąpić skutki uboczne?
Po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona, jednak wszystkie dolegliwości zanikają w przeciągu kilku dni. W tym okresie, zaleca się stosowanie specjalnych środków na miejsce poddane zabiegowi. Możliwość modelowania tkanki jest bardzo efektywna, a okres gojenia skóry wynosi 3 – 7 dni.

Czy zabieg należy wykonywać w serii?
Powtarzanie zabiegu związane jest z występującym problemem i efektami jakie przyniósł pojedynczy zabieg. W razie potrzeby zabieg powtarza się 2 – 3 razy w zależności od rezultatów klinicznych. Zabieg wykonujemy w odstępach 1-4 tygodnie.

Jakie są zalecenia po zabiegowe?
Po zabiegu istotna jest ochrona UV wraz z intensywnym nawilżaniem skóry. Należy unikać słońca i zawsze używać filtrów ochronnych.
Zabiegi wykonywane są przez mgr kosmetolog Vice mistrzynię Polski Kosmetyczek i Kosmetologów Annę Matłok Wacławską

Koszt zabiegu:
Twarz- 250 zł
Policzki 150 zł
Nos – 100 zł
Czoło- 100 zł

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!

Logotyp
Skontaktuj się
z nami

ul. Struga 8b
95-100 Zgierz