Umów wizytę

Lipo Laser

Lipo laser to najnowsze osiągnięcie w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem. Urządzenie to laser diodowy do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Lipo laser to tak zwany zimny laser diodowy, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Jego innowacyjność polega na tym, że wykorzystano tutaj światło czerwone o długości 650, 960 nm, które powoduje stymulację procesów metabolicznych. Czego efektem jest rozbiciu tkanki tłuszczowej (trójglicerydów) na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Rozbita tkanka tłuszczowa zostaje usunięta z organizmu za pomocą układu limfatycznego. Co ważne zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, bezbolesny, skóra obkurcza się (lepszy komfort niż przy tradycyjnej liposukcji). Można go wykonywać przez cały rok, a eekty są widoczne już po pierwszym spotkaniu.

Dla kogo lipo laser?

Zabiegi te są szczególnie skuteczne tam, gdzie najtrudniej jest pozbyć się niechcianych fałdek tłuszczu: biodra, uda, brzuch, tzw. boczki, okolice kolan, podbródek. Lipo Laser to idealne rozwiązanie dla tych pacjentów , którzy chudną i tyją nierównomiernie i mimo stosowania diet, ćwiczeń tu i ówdzie pozostaje uporczywy nadmiar tłuszczu, który zaburza proporcje sylwetki. To idealne rozwiązanie dla tych którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom. Zimny laser pomoże Ci wyszczuplić te okolice, których odchudzanie stanowi dla Ciebie największy problem. Teraz Ty możesz zdecydować jaki obszar chcesz odchudzić. Urządzenie pozwala na dowolne kontrolowane modelowanie sylwetki.

Jak działa urządzenie?

Cztery głowice przykłada się do skóry, gdzie emitowana wiązka działa na mitochondria komórek tłuszczowych, które otrzymują chemiczny sygnał do rozpadu. Efekty tego procesu można zobrazować porównując dojrzałe winogrona z rodzynkami. Już w trakcie trwania zabiegu komórki uwalniają triglicerydy i widocznie zmniejsza się ich rozmiar. Proces przypomina wysuszanie winogron.

 

Jak wygląda zabieg?

Jest to jeden z nielicznych tak efektywnych zabiegów w walce z tkanką tłuszczową. Seria zabiegów powinna składać się z około 8 sesji – po 2 w tygodniu. Czas trwania zabiegu od 20 do 40 min. W trakcie całej kuracji wskazane są ćwiczenia fizyczne dzień po zabiegu i zwiększenie ilości przyjmowanych płynów. Można ją połączyć z endermologią, radiofrekwencją.
Na wybraną okolicę zabiegową przykładane są cztery głowice emitujące wiązki laserowe, które prowokują rozpad triglicerydów. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i towarzyszy mu jedynie odczucie delikatnego ciepła. Czas trwania zabiegu lipo laserem uzależniony jest od wielkości obszaru i wynosi od 10 do 40 min.

Na jakich partiach ciała można wykonać?

Zabieg lipo laserem oprócz typowych okolic występowania nadmiaru tkanki tłuszczowej takich jak uda, brzuch czy boki idealnie sprawdza się również na partiach ramion, łydek czy też podbródka.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu lipo laserem?

Bezpośrednio po każdej sesji lipo laserem pacjent obserwuje utratę centymetrów w obwodzie. Końcowy efekt zabiegu obserwujemy 3-4 tyg. po ostatniej sesji lipo laserem.

Ile zabiegów lipo laserem należy wykonać?

Zalecana jest sesja 6-8 zabiegów w odstępach 3 dniowych.

Z jakimi zabiegami można łączyć lipo laser?

Lipo laser przynosi bardzo dobre rezultaty jak zabieg samodzielny. Pacjentom ze złożonym problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej lub cellulitu, procedurę lipo można łączyć z zabiegami drenująco ujędrniającymi, endermologią, radiofrekwencją. Po zabiegu wskazany jest wysiłek fizyczny, usprawniający metabolizm uwolnionych triglicerydów. Dzięki dużej ilości metod i urządzeń dostępnych w naszym gabinecie możemy stworzyć dla Państwa indywidualny program zabiegów.
Zabiegi modelujące sylwetkę przynoszą widoczne rezultaty przy systematycznym i regularnym stosowaniu, dlatego dostępne są w różnej wielkości pakietach, które dobieramy do potrzeb klinta.

Cena:
pierwszy zabieg 150zł
kolejny zabieg 200zł

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!