Umów wizytę

Makijaż permanentny

Nie wyobrażasz sobie wyjść z domu bez makijażu? Regularnie odwiedzasz salon kosmetyczny, by przyciemniać brwi, inwestujesz duże pieniądze w profesjonalne kosmetyki z dobrym pigmentem? Zyskaj więcej czasu dla siebie i zapomnij o codziennym malowaniu. Zdecyduj się na profesjonalny makijaż permanentny, który podkreśli Twoją urodę i doda Ci pewności siebie!

W Amonyx wykonujemy dla naszych klientek makijaż permanentny brwi, ust oraz oczu

W Amonyx wykonujemy dla naszych klientek makijaż permanentny brwi, ust oraz oczu. Polecamy zabiegi ombre, które opierają się na analizie typu urody i kształtu twarzy klientki. Następnie wykonujemy wstępy rysunek brwi, określamy, którą wargę najlepiej powiększyć i jaki efekt makijażu ust będzie najlepszy – klasyczna czerwień, nude, a może aquarelle lips. Sprawdzamy również kształt oczu, ich osadzenie oraz oprawę i na tej podstawie dobieramy najlepszy makijaż oka. Dopiero po szczegółowej konsultacji i ustaleniu szczegółów z klientką, przystępujemy do wykonywania makijażu. Używamy wyłącznie kosmetyków wysokiej jakości, pracujemy z kilkoma kolorami, by efekt ombre był jak najbardziej naturalny – nasze klientki go kochają!

Jeśli chcesz poczuć się świetnie we własnej skórze i z zadowoleniem patrzeć w lustro, powierz nam opiekę nad swoim wyglądem. W Amonyx pomożemy Ci dopasować makijaż permanentny, który podkreśli wszystkie Twoje zalety i sprawi, że będziesz wyglądała i czuła się wspaniale.

Zabiegi wykonywane są przez mgr kosmetolog Vice mistrzynię Polski Kosmetyczek i Kosmetologów Annę Matłok Wacławską.

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!