Umów wizytę

Fibryna bogatopłytkowa

Najbardziej odmładzający zabieg w medycynie estetycznej. Zastosuj naturalny lifting i zapewnij sobie promienny wygląd.

Fibryna bogatopłytkowa – skuteczna regeneracja skóry

Zabieg z zastosowaniem fibryny bogatopłytkowej jest polecany klientkom, które chcą zredukować cienie pod oczami oraz poprawić jędrność skóry powiek dolnych. Fibryna to substancja, którą zalicza się do krwiopochodnych preparatów autologicznych. W fibrynie podobnie jak w osoczu bogatopłytkowym znajdują się związki, które powodują stymulację podziałów komórkowych, a w efekcie powstawanie nowych tkanek. Fibryna jest również bogata w substancje, które pobudzają procesy tworzenia nowych naczyń krwionośnych (angiogenezę). Dzięki fibrynie pobudzane są procesy regeneracyjne skóry, dochodzi również do zauważalnej poprawy jędrności i napięcia. Panie, które zdecydują się skorzystać z zabiegu, będą cieszyć się poprawą wyglądu – zauważalnym odmłodzeniem.

Fibryna bogatopłytkowa – bezpieczeństwo i skuteczność

Zabieg opiera się na wykorzystaniu własnej krwi pacjenta, z której otrzymuje się preparat – fibrynę bogatopłytkową. Dlatego jest to zabieg w pełni bezpieczny. Fibryna wyróżnia się ona usieciowaną, trójwymiarową strukturą, dzięki której płytki krwi są stymulowane do wydzielania czynników wzrostu przez dłuższy czas, niż ma to miejsce w przypadku osocza. Dlatego zabieg z wykorzystaniem fibryny ma doskonały wpływ na skórę, a jego efekty są szybko zauważalne. Warto wiedzieć, że fibrynę uzyskuje się w procesie wirowania, które prędkość jest dużo niższa niż w przypadku osocza.

Jak działa fibryna?

Fibryna działa pobudzająco na tkanki poprzez stymulację procesów regeneracyjnych. Jest to możliwe, ponieważ zawiera dużą ilość czynników wzrostu. W efekcie skóra staje się jędrna, poprawie ulega również jej witalność i zdrowie tkanek. Dzięki fibrynie na skórę działają również płytki krwi – trombocyty, które również wydzielają czynniki wzrostu. Co więcej, stanowią wsparcie dla innych czynników, które już znajdują się w gotowej substancji.

Kiedy warto wybrać zabieg z zastosowaniem fibryny bogatopłytkowej?

Odmładzanie skóry z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej pozwala na uzyskanie naturalnego efektu. Co więcej, cały zabieg jest bezpieczny.

Fibryna bogatopłytkowa pomaga w:
– zniwelowaniu zmarszczek takich jak: kurze łapki, poprzeczne zmarszczki na czole, zmarszczki palacza, czy bruzdy Venus na szyi,
– zniwelowanie bruzd na twarzy w tym bruzdy nosowo-wargowej, czy bruzdy marionetki
– poprawa jędrności skóry, która stałą się wiotka
– likwidacja doliny łez i cieni pod oczami

Cena: 800 PLN

Zapraszamy do kontaktu, udzielimy niezbędnych informacji dotyczących zabiegu.

Logotyp
Skontaktuj się
z nami

ul. Struga 8b
95-100 Zgierz