Umów wizytę

Usuwanie naczynek 

Laserowe zamykanie naczynek

Wykwalifikowani specjaliści, najwyższa jakość usług i najnowsze technologie – to oddajemy w Twoje ręce!
Dzięki naszemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu i dążeniu do najwyższych standardów obsługi klienta przedstawiamy Ci usługę, za pomocą której chcemy zaspokoić Twoje potrzeby.


Jeśli posiadasz:
• drobne pajączki
• rozszerzone naczynka
• trądzik różowaty
• rumień
ten zabieg jest stworzony dla Ciebie!

Pierwszym objawem rozszerzonych naczyń krwionośnych jest rumień, który ostatecznie zamienia się w popękane naczynka. U części osób powodem powstawania pajączków i naczyniaków będą stany chorobowe, takie jak np. nadciśnienie tętnicze, zaburzenia hormonalne czy zaburzenia krążenia. U innych osób są one efektem predyspozycji genetycznych. Kiedy coś takiego występuje, warto sięgnąć po metodę laserową, która pozwoli zlikwidować nieestetyczne pajączki bezboleśnie i skutecznie. Jedną z nich jest laserowe zamykanie naczynek, które proponujemy w naszym gabinecie.

Jak działa laserowe zamykanie rozszerzonych naczynek?

Dzięki energii IPL można usuwać sieci naczyń krwionośnych, pajączki oraz rumień, eliminując niechciane zmiany i oszczędzając przyległe zdrowe naczynia. Naczynia zamykają się od razu podczas zabiegu. Nie likwiduje to jednak skłonności do powstawania rozszerzonych naczyń. Pamiętajmy, że czynniki zewnętrzne mają również wpływ do powstawania rozszerzonych naczyń. Kluczowym elementem potwierdzającym skuteczność zabiegu jest precyzja jego wykonania. Nasi lekarze poświęcą Ci czas, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Twoje zadowolenie to nasza satysfakcja!

Co będziesz odczuwać w czasie zabiegu?

Zabieg jest bezbolesny. W czasie jego trwania można odczuwać lekkie ukłucia oraz ciepło w okolicy poddawanej zabiegowi. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, delikatnie obrzęknięta. Zmiany te utrzymują się maksymalnie do 48 godzin.

Koszty zabiegów:
Twarz, trądzik różowaty, rumień – 250zł
Policzki – 150zł Nos – 100zł

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!

Logotyp
Skontaktuj się
z nami

ul. Struga 8b
95-100 Zgierz