Umów wizytę

HIFU

HIFU – lifting bez skalpela i rekonwalescencji

To nowoczesny bezoperacyjny lifting, który możemy wykonać na twarz i na ciało. Zabieg pomaga wyszczuplić sylwetkę poprzez ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej. HIFU to głębokie działanie bez uszkodzeń naskórka, a co więcej, możliwość działania na różne głębokości.

HIFU pomoże na: zmarszczki, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy, utratę gęstości skóry, nadwagę. To bezoperacyjny lifting zwiotczałej skóry. Głębokie, zogniskowane działanie ultradźwięków o dużym natężeniu nie uszkadza skóry, a koncentruje się bezpośrednio w głębszych warstwach skóry lub w tkance podskórnej. Głowice pozwalają dostarczać strumień skoncentrowanej energii o różnej częstotliwości i różnej głębokości działania, dobranej w zależności od specyfiki określonego obszaru. Dochodzi do podgrzania tkanek podskórnych poprzez ich koagulację. Efektem tego działania jest lifting skóry. Dodatkowa skoncentrowana energia ultradźwięków inicjuje naturalną odpowiedź skóry – produkcję nowego kolagenu. Zabieg na niższej głębokości powoduje redukcję tkanki tłuszczowej.

Wskazania:
• zmarszczki grawitacyjne
• tzw. „chomiczki”
• obwisłości, utrata gęstości skóry
• podwójny podbródek
• nadmiar skóry po ciążyy
• nadmiar skóry po odchudzaniu
• lokalne otłuszczenia

Efekty:

Zabieg urządzeniem HIFU LIFT przeciwdziała siłom grawitacji. Poprawia owal twarzy, wyostrza kontur, wyraźnie liftinguje skórę. Zabiegi dają efekt bezoperacyjnego liftingu czoła, policzków i brzucha. Linia żuchwy staje się wyraźniejsza, redukcji ulega zwiotczenie podbródka. Brwi unoszą się, a twarz odzyskuje młodszy wygląd. Zabiegami HIFU LIFT redukować można lokalne otłuszczenia na ciele oraz liftingować skórę po odchudzaniu i ciąży.

Cena:
Cała twarz 1500zł
Policzki 1000zł
Podbródek 500zł
Szyja 1000zł
Dekolt 1500zł
Ramiona (tkw. pelikany) 1500zł
Brzuch 1500zł
Boczki 1500zł
Pośladki 1500zł
Wewnętrzna strona ud1500zł
Kolana 1000zł

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!