Umów wizytę

Laser frakcyjny  C02

Jest najnowszym osiągnięciem techniki laserowej stosowanej w celu intensywnej regeneracji skóry.
Efektem działania jest silne odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, likwidacja blizn, rozstępów, rozszerzonych porów i różnego rodzaju przebarwień.

Jak działa laser?

Światło lasera wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze dzięki głowicy skanującej. Leczenie za pomocą lasera frakcyjnego polega na wytworzeniu stref mikroprzegrzania w otoczeniu skóry nienagrzewanej. Powstają mikroskopowe uszkodzenia skóry w celu wytworzenia procesu naprawczego i regeneracyjnego.
Impulsy lasera silnie pobudzają skórę właściwą do regeneracji. Gęstość impulsów jest precyzyjna i regulowana na całej powierzchni działania. Laser frakcyjny wywołuje zmianę struktury skóry głęboko pod naskórkiem, tworząc unikalne warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny

Wskazania:

• blizny potrądzikowe, zanikowe, drobne wypukłe,
• odmładzanie skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni,
• usuwanie drobnych zmarszczek twarzy, szczególnie okolicy oczu,
• poprawa owalu twarzy,
• poprawa gęstości i sprężystości skóry,
• zamykanie rozszerzonych porów,
• rozstępy,
• wiotkość skóry ramion, brzucha, po porodzie,
• usuwanie przebarwień,

Kto kwalifikuje się do zabiegu?

W celu profilaktyki przeciwstarzeniowej zabiegi resurfacingu laserem CO2 zaleca się od 30 roku życia, w celu likwidacji już istniejących drobnych zmarszczek, wiotkiej skóry, rozszerzonych porów, nierównomiernego kolorytu skóry od 35 roku życia. Zabiegom laserowym możemy poddać się w wieku młodzieńczym w celu likwidacji blizn potrądzikowych, blizn pooperacyjnych, pourazowych, ludzie młodzi z pierwszymi oznakami starzenia się skóry jak i osoby dojrzałe i starsze w celu likwidacji wyraźnych bruzd i zmarszczek.

Na co pomaga laser frakcyjny?

Laser frakcyjny świetnie usuwa rozstępy, blizny potradzikowe, blizny po cesarskim cieciu i zmarszczki. Zwłaszcza rozstępy spędzają sen z powiek wielu osobom, wpływają na złe samopoczucie i samoakceptację. Tymczasem niezwykłe zdolności lasera frakcyjnego do pobudzania włókien kolagenowych i regeneracji skóry daje spektakularne efekty w walce z rozstępami bliznami pourazowymi i po cesarskim cięciu. Możliwe jest znaczne zmniejszenie czasem nawet całkowite usunięcie zarówno tych świeżych jak i starych rozstępów i blizn. Efekty zabiegów są trwałe, zarówno spłycenia zmarszczek jak likwidacji rozstępów i blizn.

Jeśli masz dodatkowe pytania i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z nami!